Již druhým rokem bude festival obohacen i o

dětský program.

Začínat budeme v 11 hodin u podia a to rovnou koncertem a pokračovat budeme až do setmění.

O dětský program se postará skvělá Dana Hejtmanová s týmem z její Školičky Malý Svět.

KONCERT PRO DĚTI

Hudební  vystoupení  Janičky Koutové a Jardy Beneše. Zazní nejedna písnička z dílny pana Svěráka a pana Uhlíře. Děti budou mít dostatek prostoru k tanci, takže nezapomenout  v  11 hodin sraz u podia.

DÍLNIČKA MESSYPLAY

Ahoj! Jsem Formela. Neobyčejná modelína. Měkoučká a krásně voňavá. Moc mě baví, když si se mnou děti hrají, různě mě mačkají, válejí, trhají a tvarují. Je to veliká zábava.

KOČKY NA TYČI

I letos si pro vás Kočky na tyči připravily vystoupení pole dance. Na tyči budou připraveny od 16:00 hodin. Kromě koček uvidíte i dětské vystoupení a tentokrát přibUde i jeden muž. Tyč i s lektorkou pro vás po vystoupení bude k dispozici a můžete si vyzkoušet, zda ve vás nedřímá skrytý taneční talent.

4FIN SOUTĚŽE

Firma 4fin si pro děti i rodiče připravila soutěž se zaměřením na finanční pre-gramotnost a gramotnost.  Samozřejmou bude i spojitost s festivalem a hudbou.  Proběhne i losování  vítězů, ale malý dáreček čeká na každého. Hlavní cenu do dětské soutěže věnovala firma Houpee - děkujeme.

A MNOHO DALŠÍHO...

Pro děti bude připraven prostor, kde si budou moci pohrát.  Budou k dispozici knihy, kostky, hry od firmy ALBI, úžasná stavebnice  Ubrix, houpací prkna Houpee, skákací hrad, malování na obličej a další lákadla pro zábavu i poučení.

POTISKNUTO

Budete si moci odnést stylový hrneček s vlastním obrázkem a to díky  Pavlu Mikulandovi  - POTISKNUTO.  Stačí namalovat něco pěkného a během chvíle se vaše dílo natiskne na hrneček.

DÍLNIČKY S MARUŠKOU

Abychom ještě víc podpořili myšlenku charitativního festivalu, tak i v rámci dětského programu budeme pomáhat, a to rovnou dvakrát. Děti si s Maruškou budou moci vybarvit sádrové omalovánky a tím ji podpořit. Sama Maruška se  věnuje charitativní činnosti MARY´S MEALS, která se zabývá mimo jiné programy školního stravování, zejména v oblastech zasažených chudobou.

Maruška sama trpí velice vzácným tělesným postižením Ellis-van Creveld. Za námi na festival přijede až z Ostravy. Na děti se již moc těší. A věřte, že i děti si tvoření užijí.

MALÝ HASIČ

Díky pomoci dobrovolných hasičů nás ani horko nezaskočí.  Pro děti budou připravené hry , mohou si prohlédnout hasičské auto a na chvíli si zkusit jaké to je, být hasičem.  A to hlavní …..vodní  osvěžení, které v parném dnu ocení nejen děti.

RELAX ZÓNA

Novinkou letošního Festivalu je relaxační zóna. Zde si návštěvníci budou moci pohodlně posedět s přáteli a při dobrém jídle a s osvěžujícím nápojem počkat na svou oblíbenou kapelu. Hrací koutek bude na dohled, takže své děti budete mít stále pod kontrolou.

Děkujeme firmě Madi, která podpořila dětský program a zapůjčila na akci zahradní nábytek

madi.png
logo_green_board_border_150.png
  • w-facebook
  • White YouTube Icon

5. ROČNÍK SE KONÁ 18.7.2020

opět U STRAHOVSKÉHO RYBNÍKA v Chýni

© 2020 Pavel Švarc

Foto:  Martina Švarcová

Miroslav Netrefa

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now