Pivovarský Dvůr

Již tradičně se hlavně o nápojový servis postará stánek Pivovarského Dvora Chýně. Tentokrát budou stánky dva pro lepší a pohodlnější obsluhu. Kromě piva a nealko nápojů připraví Jitčin akční tým i nějakou dobrotu - určitě vyhlášené bramboráky.

RŮŽOVÝ TRANSPORTÉR

Vše s láskou přichystané - to je slogan majitelky Růžového transportéru a na všech dobrotách i kafíčku je to vidět, cítit a po chuti poznat.

PANPEDRITO

Se svým modrým Citroenem přijede i letos Panpedrito, aby nám nachystal Food, Love and Peace a hlavně dobroty asijské i jiné.

SKLEP NA BAŘINĚ

Jižní Morava bude mít na festivalu zastoupení v podobě vinného sklepa Na Bařině. Kromě toho, že budete moci na místě koštovat a popíjet, si můžete pár lahvinek i odnést domů.

KAISER FRANZ

Burgery, burgery a zase burgery. Ale ne ledajaké. Nejlepší jaké jste kdy měli a přitom z kvalitních farmářských surovin a za rozumnou cenu. Dokud nezkusíš, nevíš!

MINIKOBLÍŽKY

Přijďte ochutnat čerstvé mini koblížky - Americké Mini Donuts. Připravovány na arašídovém oleji a z originálního těsta importovaného z USA. Podávané s čokoládou, karamelem, jahodami nebo skořicovým cukrem. A ke koblížkům lze popít limonády z domácí farmy On Lemon netradičních příchutí: angrešt, hruška, černý rybíz, limeta, švestka a pomeranč.

AJSKRÝM KÁRA

Ajskrym kára není žádný zamrzlý Krym, ale stará Fordka, ze které padá jedna zmrzlina za druhou. 

HOLANDSKÉ HRANOLKY

Holandské hranolky s českým srdcem se představí v Chýni letos poprvé i s báječnými domácími omáčkami. 

TACOS Y BURRITOS

Mexická kuchyně v pojízdném balení. Osm a půl hodin pečená masa, pro vegetariány grilovaný kaktus, domácí tortilly, guacamole, pico de gallo, to vše máme samozřejně s sebou. Mexiko na festivalu!

  • w-facebook
  • White YouTube Icon

5. ROČNÍK SE KONÁ 18.7.2020

opět U STRAHOVSKÉHO RYBNÍKA v Chýni

© 2020 Pavel Švarc

Foto:  Martina Švarcová

Miroslav Netrefa

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now