Ročník 2020

18.7.2020

Jako už tradičně Vás bude celým dnem provázet slovem moderátor Šimon Mastný.

Šimon má obrovský podíl na organizaci festivalu a naštěstí také opakovaně osvědčuje svou bezednou zásobu energie a nadšení. Moderovat totiž festival od dopoledne až do noci, to už je pořádný zápřah.

VYSTUPUJÍCÍ

PŠT BAND

Zakladatelé celého projektu nemohou chybět ani v ročníku 2020.  Jejich původní písničky jsou na pomezí blues a folk s jazzovými prvky, o které se postarají zejména pianista a saxofonisté. 

PAUL BATTO A ONDŘEJ KŘÍŽ

Paul znovu přijede a tento rok i s pianistou Ondrou Křížem, takže se můžete těšit na bluesové pecky z Paulovy dílny, kterými ohromují publikum v celé Evropě.

DICK O´BRASS

Svou premiéru v Chýni odehraje kapela Dick O´Brass. To ovšem neznamená, že by byli nějakými nováčky. Koncertují na velkých pódiích. Ve stylu keltského rocku zahrají původní skladby a písně s vlastními českými texty. V českých podmínkách velmi originální pojetí.

ATD...

Po velkém úspěchu v loňském roce přijede i letos Ivan Kubát a jeho ATD... a se svými rock-bluesovými písničkami.

DĚDEK A MILLI

Z rockové a bluesové líhně západních Čech dorazí duo Dědek a Milli, aby na festivalu zahráli poprvé. Sice už dávno vylíhnutí, ale zato zkušenostmi ošlehaní bardi předvedou autorskou tvorbu.

THE AMPLIFIED ACOUSTIC DUO

Britský hudebník s nezaměnitelným hlasem Jamie Marshall se opět vrací do Chýně na Pohoda FEST a tentokrát s famózní zpěvačkou a kontrabasistkou Svatkou Štěpánkovou. Paráda!

LADY PRAGA

Lady Praga poprvé v Chýni a bude to stát za to. Vystoupí se svou autorskou hudbou opřenou o pop-jazzové aranže a hlas Veroniky Bergmanové. To si rozhodně nenechte ujít.

ROAD ME

Road Me možná přijedou do Chýně na kolech. Tak totiž s oblibou absolvují svoje zahraniční turné. Jejich kytara, flétna, looper a hlasy vás prostě okouzlí.

KAREL SOPTÍK MALCOVSKÝ

Písničkář a básník, kytarista a zpěvák. Tak jako v roce 2019 budete mít i letos možnost zaposlouchat se do hloubky a vtipu jeho textů.

  • w-facebook
  • White YouTube Icon

5. ROČNÍK SE KONÁ 18.7.2020

opět U STRAHOVSKÉHO RYBNÍKA v Chýni

© 2020 Pavel Švarc

Foto:  Martina Švarcová

Miroslav Netrefa

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now